Restbet 221 Yeni Giriş Adresi – Restbet 221 Giriş

Restbet 221 giriş, BTK engellemeleri sonrası domain değişimine gitti. Artık oyuncular yenilenen isimler ile bağlantı kurabilecek ve oyunları kesintisiz olarak oynayabilecekler. Her geçen gün çok daha fazla oyuncu tarafından beğenilen ve hizmet standartları ile markalaşan platform, bu alanda ki yükselişi ile kendisini kanıtlamaya devam ediyor. Tercihinizi anında yapmak ve bağlantıların sonrasında ilk üyeliklere bağlı 500 TL’ye varan hoş geldin bonusları kazanabilmek ister misiniz?

Restbet 221 ve Yeni Yatırım Bonusları

Restbet yeni giriş adresi artık Nisan ayı itibariyle oyuncularına en yeni yatırım bonuslarını sunuyor. Aşağıda yer alan bonusları, alt limitlerde yapılan para transferi sonrasında müşteri hizmetleri ile kontak kurarak talep edebilirsiniz. Bu bonuslar;

  • BKM Express ile ödeme yapan oyuncular 500 TL’ye kadar, %15 bonusun sahibi oluyorlar.
  • Vistapara ile ödeme yapın, %25 bonus sizlerin olsun.
  • E-parabozdur ile para transferi yapan oyuncular 500 TL’ye kadar, %100 bonusun sahibi oluyorlar.
  • Cep bank ödemelerine özel 500 TL’ye kadar %20’lik bonusun sahibi olun.
  • QR kodu ile yapılan her bir ödemeye %25 tutarında bonus.
  • Tüm sanal kartlar ile yapılacak ödemelere %8 tutarında ilave bonus seçenekleri veriliyor.

Restbet Hafta Sonuna Özel %50 Bonus

Restbet oyuncuları için hafta sonu yatırım yapılması durumunda %50 tutarında ilave bonuslar veriyor. Siz de hemen bu hizmet ayrıcalıklarından faydalanmak ve günün her saati yatırımlar gerçekleştirip, hafta sonuna özel yatırım bonuslarının sahibi olabilirsiniz. Her geçen gün kesintisiz oyun oynama coşkusunu oyuncu kadrosuna sunan bahis sitesi, bu alanda marka değeri ile kendisini kanıtlamaktadır. Uzman kadrosu ile kesintisiz oyunları oynayabilecek ve günün her saati yatırımlarınızdan ekstra bakiye kazanabileceksiniz. İster web, ister Restbet mobil sürümü üzerinden bağlantı kurarak günün her saati yatırımlar sağlayabilirsiniz. Yatırımlara özel olarak sunulan oranlar sayesinde oyunlara bağlantı kurmak ve çok daha üst seviyede kazançlara ulaşabilmek tamamen sizlerin elinde. Türkiye’nin en fazla ses getiren platformu, hafta sonu yatırımcılarına 500 TL’ye kadar, %50 tutarında bonusu vermekten geri kalmamaktadır.